Slide3 Slide2 slide1
 

Obróbka skrawaniem metalu

Firma Karform precyzja w obróbce skrawaniem metali. Profesjonalne wykonanie, szybka realizacja i niskie ceny obróbki skrawaniem metali.

obróbka skrawaniem metalu CNCFirma KARFORM to profesjonalna firma zajmująca się obróbka skrawaniem metali, której na pewno szukasz. Już wiele lat zajmujemy się precyzyjną obróbka metalu, stosując przy tym niskie i atrakcyjne ceny, które na pewno Cię zadowolą.

Obróbka skrawaniem metalu

Precyzyjna obróbka skrawaniem metali

Firma Karform - precyzyjna obróbka skrawaniem metali. Niskie ceny, szybka realizacja i profesjonalne wykonanie obróbki skrawaniem metali tylko u nas.

precyzyjna obróbka skrawaniem metalu CNC PiłaJeśli szukasz profesjonalnej firmy o wieloletnim doświadczeniu w obróbce skrawaniem metali - metalu to trafiłeś w dobre miejsce. Firma Karform świadczy usługi w zakresie precyzyjnej obróbki metali dbając przy tym o jak najwyższą jakość produkowanych wyrobów.

Precyzyjna obróbka skrawaniem metali

Projektowanie narzędzi precyzyjnych

Projektowanie narzędzi precyzyjnych, niskie ceny projektu i wytworzenia narzędzi precyzyjnych.

Naszym jak i innych firm kluczem sukcesu jest wysoka jakość usług przez nas świadczonych lub wytwarzanych przez nas produktów. Potrzebne do tego są najwyższej jakości narzędzia, które produkuje nasza firma zajmująca się tworzeniem i projektowanie narzędzi precyzyjnych.

Projektowanie narzędzi precyzyjnych

Regeneracja form wtryskowych

projektowanie i naprawa form wtryskowych PiłaRegeneracja form wtryskowych tanio. Niskie ceny regeneracja form wtryskowych.

Nasza firma zajmuje się profesjonalną naprawą, modernizacją i regeneracją form wtryskowych. Od wielu lat firma Karform świadczy usługi w tym zakresie. Ponadto zajmujemy się projektowaniem i produkcją form wtryskowych, obróbka skrawaniem metali i wieloma innymi branżami opisanymi na innych podstronach.

Regeneracja form wtryskowych

Projektowanie form wtryskowych niskie ceny - Formy wtryskowe projektowanie tanio.

Do głównych zadań wykonywanych przez firmę KARFORM należy projektowanie form wtryskowych, podczas której wykorzystujemy najnowsze technologie i maszyny CNC. Projektując formy wtryskowe współpracujemy z klientem od pomysłu lub projektu aż po wyrób form wtryskowych, co stanowi kompleksową obsługę.

Na podstawie pomysłu Klienta - projektowanie form wtryskowych.

Klient dostarcza nam dane wejściowe oraz wzory, na podstawie których projektujemy formy wtryskowe. W ten sposób firma KARFORM wykonuje i projektuje narzędzia do maszyn a także do urządzeń i form wtryskowych.

projektowanie form wtryskowych Piła

Programy wykorzystywane do projektowania form wtryskowych.

Podczas projektowania form wtryskowych naszej firmie służą głównie dwa znakomite programu tj. Solid Edge oraz NX CAM Express. Są to solidne i profesjonalne narzędzie, które z powodzeniem wykorzystujemy podczas przygotowywania i projektowania form wtryskowych od wielu lat.

Materiały projektowanych form wtryskowych.

Dostarczane nam materiały przez dostawców takich jak: HASCO, FCPK Bytów czy MESUSBURGER są najwyższej jakości, dzięki czemu projektowane formy wtryskowe są wykonane profesjonalnie i zadowolą każdego klienta.

Nasza własna stacja prób projektowanych form wtryskowych.

Nasza firma Karform dba w szczególności o jakość wykonywanych produktów, dlatego w tym celu posiadamy własną stację prób, dzięki której sprawdzamy wyprodukowane przez nas formy wtryskowe pod każdym możliwym względem poprawności zaprojektowania i wykonania. Mamy możliwość wykonywania prób na projektowanych formach wtryskowych z siłą od 150-250 ton.

Nasze wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu i projektowaniu form wtryskowych oraz wykwalifikowana i profesjonalna kadra sprawiają, że możemy zagwarantować Ci jakość produktów (form wtryskowych) oraz terminowe wykonanie.

Zachęcamy do współpracy oraz odwiedzenia naszej siedziby w Ujściu koło Piły (woj. wielkopolskie) lub kontaktu pod nr tel, który znajdziesz tutaj.

 

Place zabaw

dla branży kolejowej

dla branży spożywczej

dla motoryzacji

Projektowanie

Kontakt

Powered by Amazing-Templates.com 2014 - All Rights Reserved.