Firma KARFORM - OBRÓBKA SKRAWANIEM METALI, METALU ORAZ FORMY WTRYSKOWE

Nasza firma P.H.U. KAR FORM to przedsiębiorstwo prywatne.Obróbka skrawaniem metali, szlifowanie, frezowanie, toczenie Piła Siedziba naszej firmy znajduje się w Ujściu k. Piły. Nasze główne zadania obejmuje obróbka skrawaniem metali m.in. frezowanie, toczenie szlifowanie oraz projektowanie i produkcja form wtryskowych. Jesteśmy gotowi, aby wykonać również zlecenia Klientów.

Firma KAR FORM posiada kadrę o wysokich kwalifikacjach, które potrafi dopasować swoją pracę do potrzeb Klienta. Rozwijamy się bardzo dynamicznie, a to dlatego że stawiamy na ciągły rozwój i powiększanie swojej oferty. Zależy nam aby przychodzący do nas Klient był pewny naszego profesjonalizmu i jakości usług, dlatego nasi specjaliści oferują doradztwo od projektu aż po wykonanie usługi.

Usługi, które świadczymy są najwyższej jakości i sprostają wysokim wymaganiom Klientów, a to za sprawą nowoczesnych maszyn używanych przez naszą firmę oraz wykwalifikowanych fachowców, którzy świetnie ze sobą współpracują.

Podstawowe branże, z którymi współpracujemy to:

  • branża motoryzacyjna
  • branża spożywcza
  • branża kolejowa
  • place zabaw

Jednakże nasza firma chętnie podejmie współpracę również z innymi branżami. Jesteśmy otwarci na Twoje propozycje.

Zajmujemy się dodatkowo usługami obróbki skrawaniem: frezowania, toczenia, szlifowania metali itd. Gwarantujemy Ci solidną współpracę i ceny, z którymi inne firmy nie mogą konkurować.

Zapraszamy do naszej siedziby lub prosimy o kontakt pod nr tel. 606-875-544 (w sprawach produkcji) i pod nr tel. 881-324-628 (w sprawach sprzedaży i logistyki).

 

Powered by Amazing-Templates.com 2014 - All Rights Reserved.