Slide3 Slide2 slide1
 

Obróbka skrawaniem metalu

Firma Karform precyzja w obróbce skrawaniem metali. Profesjonalne wykonanie, szybka realizacja i niskie ceny obróbki skrawaniem metali.

obróbka skrawaniem metalu CNCFirma KARFORM to profesjonalna firma zajmująca się obróbka skrawaniem metali, której na pewno szukasz. Już wiele lat zajmujemy się precyzyjną obróbka metalu, stosując przy tym niskie i atrakcyjne ceny, które na pewno Cię zadowolą.

Obróbka skrawaniem metalu

Precyzyjna obróbka skrawaniem metali

Firma Karform - precyzyjna obróbka skrawaniem metali. Niskie ceny, szybka realizacja i profesjonalne wykonanie obróbki skrawaniem metali tylko u nas.

precyzyjna obróbka skrawaniem metalu CNC PiłaJeśli szukasz profesjonalnej firmy o wieloletnim doświadczeniu w obróbce skrawaniem metali - metalu to trafiłeś w dobre miejsce. Firma Karform świadczy usługi w zakresie precyzyjnej obróbki metali dbając przy tym o jak najwyższą jakość produkowanych wyrobów.

Precyzyjna obróbka skrawaniem metali

Projektowanie narzędzi precyzyjnych

Projektowanie narzędzi precyzyjnych, niskie ceny projektu i wytworzenia narzędzi precyzyjnych.

Naszym jak i innych firm kluczem sukcesu jest wysoka jakość usług przez nas świadczonych lub wytwarzanych przez nas produktów. Potrzebne do tego są najwyższej jakości narzędzia, które produkuje nasza firma zajmująca się tworzeniem i projektowanie narzędzi precyzyjnych.

Projektowanie narzędzi precyzyjnych

Regeneracja form wtryskowych

projektowanie i naprawa form wtryskowych PiłaRegeneracja form wtryskowych tanio. Niskie ceny regeneracja form wtryskowych.

Nasza firma zajmuje się profesjonalną naprawą, modernizacją i regeneracją form wtryskowych. Od wielu lat firma Karform świadczy usługi w tym zakresie. Ponadto zajmujemy się projektowaniem i produkcją form wtryskowych, obróbka skrawaniem metali i wieloma innymi branżami opisanymi na innych podstronach.

Regeneracja form wtryskowych

PROJEKTOWANIE PRODUKCJA NAPRAWA FORM WTRYSKOWYCH DLA BRANŻY MOTORYZACYJNEJ

Do naszych usług należą: projektowanie i produkowanie form wtryskowych i rozdmuchowych.Projektowanie form wtryskowych branża motoryzacyjna Piła

Klient powierza nam dokumentację techniczną, na podstawie której wykonujemy formy wtryskowe jak i również naprawy, modernizacje  a także części zamienne.

Nasza firma wykonała już regeneracje i modernizacje do form wtryskowych znanych marek samochodowych m.in. Skoda, Kia, Volvo, Mercedes.

Naprawa form wtryskowych rozpoczyna się projektowania regeneracji, opartego na wymianie informacji z klientem. Oceniany jest przede wszystkim stopień zużycia formy, rodzaj usterek a także zakres planowanej niezbędnej regeneracji.

Nasz wykwalifikowany personel korzystając z nowoczesnych maszyn i wydajnego parku maszynowego jest w stanie wykonać usługę w krótkim czasie nie tracąc przy tym na jakości i poprawności wykonywanej usługi.

Prace na formach wtryskowych wykonujemy za pomocą frezerek CNC ze sterowaniem Heidenheina. Wykonujemy formy o maksymalnych wymiarach 800x600x400.

Nasi doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy przyczyniają się znacząco do wysokiej jakości i niezawodności naszych produktów. Za sprawą nowoczesnego parku maszynowego posiadanego przez naszą firmę posiadamy warunki aby sprostać Twoim wymaganiom.

Produkty, które wykonujemy są najwyższej jakości i starczają na długie lata, więc nie będziesz musiał wymieniać na nowe.

Zawsze dbamy o to aby Klient był zadowolony z naszych usług, gdyż jest to dla nas bardzo ważne. 

U nas masz gwarancję jakości i niezawodności produktów, a przy tym cena jest dużą konkurencją dla innych firm z tej branży. Jesteśmy pewni, że nie pożałujesz wyboru naszej firmy i będziesz zadowolony z naszych usług.

Zachęcamy do współpracy i zapraszamy do naszej firmy znajdującej się w Ujściu koło Piły.

Jeżeli masz jakieś pytania w sprawie naszych usług (zakres, cena, czas wykonania) lub naszej firmy proszę zadzwonić pod nr tel. 606 875 544.

Place zabaw

dla branży kolejowej

dla branży spożywczej

dla motoryzacji

Projektowanie

Kontakt

Powered by Amazing-Templates.com 2014 - All Rights Reserved.