Slide3 Slide2 slide1
 

Obróbka skrawaniem metalu

Firma Karform precyzja w obróbce skrawaniem metali. Profesjonalne wykonanie, szybka realizacja i niskie ceny obróbki skrawaniem metali.

obróbka skrawaniem metalu CNCFirma KARFORM to profesjonalna firma zajmująca się obróbka skrawaniem metali, której na pewno szukasz. Już wiele lat zajmujemy się precyzyjną obróbka metalu, stosując przy tym niskie i atrakcyjne ceny, które na pewno Cię zadowolą.

Obróbka skrawaniem metalu

Precyzyjna obróbka skrawaniem metali

Firma Karform - precyzyjna obróbka skrawaniem metali. Niskie ceny, szybka realizacja i profesjonalne wykonanie obróbki skrawaniem metali tylko u nas.

precyzyjna obróbka skrawaniem metalu CNC PiłaJeśli szukasz profesjonalnej firmy o wieloletnim doświadczeniu w obróbce skrawaniem metali - metalu to trafiłeś w dobre miejsce. Firma Karform świadczy usługi w zakresie precyzyjnej obróbki metali dbając przy tym o jak najwyższą jakość produkowanych wyrobów.

Precyzyjna obróbka skrawaniem metali

Projektowanie narzędzi precyzyjnych

Projektowanie narzędzi precyzyjnych, niskie ceny projektu i wytworzenia narzędzi precyzyjnych.

Naszym jak i innych firm kluczem sukcesu jest wysoka jakość usług przez nas świadczonych lub wytwarzanych przez nas produktów. Potrzebne do tego są najwyższej jakości narzędzia, które produkuje nasza firma zajmująca się tworzeniem i projektowanie narzędzi precyzyjnych.

Projektowanie narzędzi precyzyjnych

Regeneracja form wtryskowych

projektowanie i naprawa form wtryskowych PiłaRegeneracja form wtryskowych tanio. Niskie ceny regeneracja form wtryskowych.

Nasza firma zajmuje się profesjonalną naprawą, modernizacją i regeneracją form wtryskowych. Od wielu lat firma Karform świadczy usługi w tym zakresie. Ponadto zajmujemy się projektowaniem i produkcją form wtryskowych, obróbka skrawaniem metali i wieloma innymi branżami opisanymi na innych podstronach.

Regeneracja form wtryskowych

BRANŻA KOLEJOWA - OBRÓBKA SKRAWANIEM METALI, METALU

Fotolia 39047876 XSObróbka skrawaniem metali obok projektowania i produkcji form wtryskowych jest dla nas główną działalnością.
Przy pomocy technologii obróbki skrawaniem wykonujemy dla branży kolejowej narzędzia oraz części maszyn i urządzeń do linii podkładów strunobetonowych. Wykorzystujemy techniki takie jak:

 • toczenie
 • frezowanie CNC
 • szlifowanie płaszczyzn
 • szlifowanie wałków CNC
 • szlifowanie otworów CNC

Produkty przez nas wykonywane to m.in.

 • Tuleje,
 • Nakrętki,
 • Szczęki zaciskowe,
 • Matryce,
 • Noże tnące,
 • Stemple do prasy
 • Itp.

Produkujemy przede wszystkim na podstawie dokumentacji lub wzorów dostarczonych nam przez Klienta. Specjaliści z zakresu obróbki metali nadzorują pracę nad produkcją, dzięki czemu możesz być pewny jakości naszych wyrobów.

Wykonujemy usługi najwyższej jakości dzięki naszym wykwalifikowanym pracownikom, którzy specjalizują się w obróbce skrawaniem metalu. Dbałość o każdy szczegół i zaangażowanie, któe wkładamy w produkcję, sprawia że każdy produkt jest znakomicie wykonany i przetrwa wiele lat.

Zależy nam, aby Klient był zadowolony z naszych usług i nie żałował wyboru firmy z tej branży, dlatego dokładamy wszelkich starań w obsługę i wykonanie powierzonych nam zadań, przy czym oferujemy profesjonalne doradztwo w pełnym zakresie.

Dzięki ogromnemu doświadczeniu w zakresie obróbki skrawaniem metalu i produkcji form wtryskowym oraz nowoczesnych maszyn, które wykorzystujemy podczas produkcji jesteśmy w stanie sprostać Twoim wymaganiom i zagwarantować Ci jakość usługi.

Nasza firma umiejscowiona jest w Ujściu koło Piły (woj. wielkopolskie). Zachęcamy do przybycia i współpracy z nami, a na pewno nie pożałujesz swej decyzji.

 

Place zabaw

dla branży kolejowej

dla branży spożywczej

dla motoryzacji

Projektowanie

Kontakt

Powered by Amazing-Templates.com 2014 - All Rights Reserved.