Slide3 Slide2 slide1
 

Obróbka skrawaniem metalu

Firma Karform precyzja w obróbce skrawaniem metali. Profesjonalne wykonanie, szybka realizacja i niskie ceny obróbki skrawaniem metali.

obróbka skrawaniem metalu CNCFirma KARFORM to profesjonalna firma zajmująca się obróbka skrawaniem metali, której na pewno szukasz. Już wiele lat zajmujemy się precyzyjną obróbka metalu, stosując przy tym niskie i atrakcyjne ceny, które na pewno Cię zadowolą.

Obróbka skrawaniem metalu

Precyzyjna obróbka skrawaniem metali

Firma Karform - precyzyjna obróbka skrawaniem metali. Niskie ceny, szybka realizacja i profesjonalne wykonanie obróbki skrawaniem metali tylko u nas.

precyzyjna obróbka skrawaniem metalu CNC PiłaJeśli szukasz profesjonalnej firmy o wieloletnim doświadczeniu w obróbce skrawaniem metali - metalu to trafiłeś w dobre miejsce. Firma Karform świadczy usługi w zakresie precyzyjnej obróbki metali dbając przy tym o jak najwyższą jakość produkowanych wyrobów.

Precyzyjna obróbka skrawaniem metali

Projektowanie narzędzi precyzyjnych

Projektowanie narzędzi precyzyjnych, niskie ceny projektu i wytworzenia narzędzi precyzyjnych.

Naszym jak i innych firm kluczem sukcesu jest wysoka jakość usług przez nas świadczonych lub wytwarzanych przez nas produktów. Potrzebne do tego są najwyższej jakości narzędzia, które produkuje nasza firma zajmująca się tworzeniem i projektowanie narzędzi precyzyjnych.

Projektowanie narzędzi precyzyjnych

Regeneracja form wtryskowych

projektowanie i naprawa form wtryskowych PiłaRegeneracja form wtryskowych tanio. Niskie ceny regeneracja form wtryskowych.

Nasza firma zajmuje się profesjonalną naprawą, modernizacją i regeneracją form wtryskowych. Od wielu lat firma Karform świadczy usługi w tym zakresie. Ponadto zajmujemy się projektowaniem i produkcją form wtryskowych, obróbka skrawaniem metali i wieloma innymi branżami opisanymi na innych podstronach.

Regeneracja form wtryskowych

KARFORM - OBRÓBKA SKRAWANIEM METALI, FREZOWANIE, SZLIFOWANIE, TOCZENIE
FORMY WTRYSKOWE PROJEKTOWANIE NAPRAWA PRODUKCJA MODERNIZACJA - PRODUCENT FORM WTRYSKOWYCH.

Nasza firma P.H.U. KAR FORM Kamila Matuszak to firma prywatna, która znajduje się w Ujściu k. Piły, woj. wielkopolskie.

Obróbka skrawaniem metali to nasza specjalność. Zajmujemy się przede wszystkim toczeniem, szlifowaniem, frezowaniem, a także projektowaniem i produkcją form wtryskowych. Co więcej wykonujemy również narzędzia do maszyn i urządzenia zlecane przez Klienta.

Zaufały nam firmy z branży motoryzacyjnej, gdzie wykonujemy, regenerujemy i modernizujemy formy wtryskowe. Wysoka jakość świadczonych przez nas usług jakość i znajomość tematyki z zakresu obróbki skrawaniem metali oraz w projektowaniu form wtryskowych stoi na bardzo wysokim poziomie, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać wygórowanym oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającego Klienta.

Posiadane przez nas wieloletnie doświadczenie w zakresie obróbki skrawaniem oraz profesjonalność świadczonych przez nas usług spowodowały, że współpracujemy również z firmami z branży nawierzchni kolejowej, w ramach której wykonujemy części maszyn i urządzeń do linii produkcyjnej podkładów strunobetonowych.

czytaj więcej >> 

Place zabaw

dla branży kolejowej

dla branży spożywczej

dla motoryzacji

Projektowanie

Kontakt

Powered by Amazing-Templates.com 2014 - All Rights Reserved.
FORMY WTRYSKOOWE I OBRÓBKA SKRAWANIEM FREZOWANIE Kraków NAJLEPSZA FIRMA FREZOWANIE W METALU CENNIK: